صفحه اصلی --> فناوری اطلاعات --> واحد سلامت و تغذیه
صفحه نخست
تور مجازی
نقشه سایت
معرفی مرکز بهداشت و درمان پردیس بین الملل کیش دانشگاه شریف

مرکز سلامت دانشگاه صنعتی شریف کیش


مرکز سلامت پردیس کیش دانشگاه صنعتی شریف به منظور تامین سلامت و بهداشت دانشجویان ایجاد گردیده است . کادر پزشکی این مرکز آقای دکترمحمد رضا رضا نیا (پزشک)  می باشد.

دانشجویان گرامی جهت آگاهی از برنامه زمان بندی فعالیت پزشکان در طی هفته و هم چنین اطلاعیه های مربوط به مرکز سلامت ، تازه ها و مقالات پزشکی میتوانند به پایگاه اینترنتی به آدرس http://www.kish.ac.ir بخش دانشجویی و فرهنگی مراجعه نمایند.

طرح پایش سلامت دانشجویان


این طرح توسط مرکز سلامت پردیس انجام می پذیرد که اطلاعات آن به شرح ذیل می باشد:

هدف طرح :سنجش سلامت دانشجویان جدیدالورود و غربالگری بیماری‌ها، پیگیری و تشکیل پرونده بهداشتی درمانی و تشکیل پرونده سلامت دانشجویی.

زمان اجرا :از نیمه دوم مهر ماه و حداکثر به مدت 3 ماه می باشد.
نحوه اجرا : دانشجویان موظفند طبق برنامه زمان بندی و اعلام شده جهت تشکیل پرونده و انجام معاینات پزشکی به مرکز بهداشت و درمان پردیس شریف مراجعه نمایند.
در پایان کلیه اطلاعات پزشکی و نتایج حاصل از طرح شامل جمع بندی اقدامات انجام شده و غربالگری بیماری های قابل پیگیری و ادامه درمان آنها به وزارت علوم ارسال می گردد.
تذکر: دانشجویانی که نسبت به انجام طرح سلامت و تکمیل پرونده بهداشتی – درمانی اقدام ننمایند، از ثبت نام آنها در ترم بعد جلوگیری خواهد شد.

طرح سلامت:

مركز بهداشت و درمان پردیس از ابتدای سال تحصیلی اقدام به تشكيل پرونده سلامت براي دانشجويان جديد الورود می نمایدكه هدف از اين طرح ارزيابي سلامت و كشف بيماريهاي احتمالي دانشجويان مي باشد.


نحوه اجراي طرح سلامت:


در بدو ورود دانشجو  و مراجعه به مركز سلامت، يك پرونده جهت وي تشكيل می گردد. صفحه اول اين پرونده توسط دانشجوو براساس اطلاعات شخصی وي تكميل خواهد شد.

- پس از اين مرحله سنجش لازم از سوی مرکز توسعه سلامت کیش بصورت استقرار تیم سنجش دردانشگاه جهت معاينه قد ، وزن و بينايي سنجي انجام مي گیرد و نتايج آن درپرونده دانشجو ثبت مي گردد.

تماس با مرکز سلامت:


تلفن:شماره داخلی 388 و مستقیم 44422299-076

آدرس:لاین B دانشگاه ، جنب دفتر امور دانشجویی

شیفت‌های کاری مرکز سلامت پردیس:


ایام هفته شیفت صبح شیفت عصر 

یکشنبه ــــــــــــــــــ آقای دکتر رضانیا 17 الی 20 

دوشنبه آقای دکتر رضانیا 11 الی 13 ـــــــــــــــــ 

سه شنبه ـــــــــــــــــ آقای دکتر رضانیا 17 الی 20 

چهارشنبه آقای دکتر رضانیا 11 الی 13 ـــــــــــــــــ  
English