صفحه اصلی --> امور دانشجویی و فرهنگی--> دانشجویی و فرهنگی
صفحه نخست
تور مجازی
نقشه سایت
معرفی  خدمات حوزه دانشجویی و فرهنگی

انتشارات:
در اين بخش جزوات و کتب دانشجويان و اساتيد تكثير مي شود. همچنين دانشجويان براي انجام كارهاي تايپ خود به اين بخش مراجعه مي کنند. تكثير انواع فرم ، جدول ، جزوه و ساير اوراق مورد نياز واحدها مطابق با سفارشات واصله و نیز انجام خدمات چاپ و طراحی و تایپ و تکثیر و پرینت ساده و رنگی ، لمینت و اسکن بانرخ دانشجویی در این واحد ارائه می شود.
مرکز سلامت:
مرکز سلامت به منظور تامین سلامت و بهداشت دانشجویان ایجاد گردیده است . مركز بهداشت و درمان پردیس از ابتدای سال تحصیلی اقدام به تشكيل پرونده سلامت براي دانشجويان جديد الورود می نمایدكه هدف از اين طرح ارزيابي سلامت و كشف بيماريهاي احتمالي دانشجويان مي باشد.
کلیه خدمات این مرکز درطول سال تحصیلی بصورت رایگان به دانشجویان ارائه می شود و دانشجویان می توانند درطول ایام هفته جهت دریافت خدمات پزشکی به این مرکز مراجعه نمایند.

مرکز مشاوره و بهداشت روان:
مرکز مشاوره وظیفه پایش سلامت روان دانشجویان را بر عهده دارد . در این مرکز خدمات مشاوره و روانشناسی برای دانشجویانی که از مشکلات فردی مانند اضطراب، افسردگی، تنهایی، کمرویی، پرخاشگری و... رنج می برند یا می خواهند از مشاوره تحصیلی و شغلی ، مشاوره پیش از ازدواج و زناشویی استفاده کنند، ارائه می شود. کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز رایگان است.

بیمه دانشجویی:
كليه دانشجويان پردیس تحت پوشش بيمه قرار مي گيرند . اين بيمه دانشجويان را در مقابل حوادث ناگهاني منجر به جرح ، نقص عضو، از كارافتادگي و يا فوت ، بيمه مي كند.
English